1999
Dövüş Kulübü
İncele
Dövüş Kulübü
Türkçe Dublaj
Dövüş sanatları türünü baz almalarıyla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilerek gündemimiz de bulunan Dövüş Kulübü – Fight Clup filmi birçok kişinin etkisi altında kalınmasıyla birlikte olağanüstü filmler arasında yerini almaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilerek heyecan içerisinde izlenmektedir.Dövüş Kulübü – Fight Club Film KonusuDövüş Kulübü birinci kuralları arasında bulunan Asla dövüş kulübü hakkında konuşma bulunmaktadır. Ayrıca ikinci kural ise Asla ve Asla dövüş kulübü hakkında konuşma bulunmaktadır. Jack, hayatın sıradanlığına kapılmış olan bir sigorta memuru olmaktadır. Uzun süredir uykusuzluk hastalığına kapılmasının mücadelesini vermektedir. Kendi psikolojik sıkıntılarına son vermek için terapilere katılmaktadır. Terapi de hayatını değiştirecek Marla adında bir kız ile tanışmasıyla gündemimize gelmektedir.
  • 139
  • IMDb 8.8
  • 572
  • 0
Amerikan Pastası 1
İncele
Amerikan Pastası 1
Türkçe Dublaj
Amerikan Pastası, herkesin aklında kaldığı ve komedilerin başyapıtlarından biri olmaktadır. Serinin ilk filminde olaylar şu şekilde ilerler. Psikolojik açıdan ruh halleri kötü olan ve kendine güvenmeyen dört arkadaşının kendi aralarında yaptığı iddia üzerine filmin konusu daha da detaylı bir şekilde ilerlemeye başlar. Arkadaşlar kendi aralarında mezun olana kadar bir kızla cinsel ilişkiye girmek için aralarında bir anlaşma yaparlar. Bu doğrultuda olayların şekillendiği ve cinsel açıdan sahnelerin çok baskın şekilde olduğu film olmaktadır. Fil daha çok komedi ağırlıklı olup, çocukların hafif saflık duyguları ile birbirlerine yaptığı tepkileri de yansıtmaktadır. Adeta seyirciyi komedi tadında farklı açıdan ele alan konular ile sarıp sarmalar.  
  • 95
  • IMDb 7.0
  • 1.376
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmArsivi.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.