1980
Ormandaki Göz (1980)
İncele
Ormandaki Göz (1980)
Türkçe Altyazı
The Watcher in the Woods-Ormandaki Göz (1980)Aile filmi olarak karşımıza çıkan gerilim ve korku tarzıyla birlikte keyifli bir şekilde heyecan içerisinde izleyebileceğiniz filmler arasında yerini almaktadır. Birçok kişi tarafından tercih edilmesiyle birlikte sinemaseverlerin vazgeçilmez filmi olmayı başarmaktadır. Nostaljik bir film olmasıyla birlikte izleyicilerini fazlasıyla etkileyen filmdir. 1980 Yıllarında yapımı gerçekleşmesiyle birlikte John Hough, Vincent Mceveety’in yönetmenliğini yapmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekmektedir.Ormandaki Göz filmi birçok film sever ile bulaşarak ön plana çıkan filmler arasında yer alarak gündemimize gelmektedir. Sizlerde bu filmi izleyebilir ve gerilim sahibi olarak eğlenme fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • 85
  • IMDb 7.4
  • 303
  • 0
Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1
İncele
Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1
Türkçe Dublaj
Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1 Filmin de Batı kültürüne zıt yaşayan ve medeniyetten haberi olmayan Xi ve kabilesi yaşamlarını devam ettirirken , bir gün birtane uçaktan atılan Coca Cola şişesi görürler. Bu şişeyi Tanrı'nın onlara gönderdiğine inanırlar.O zamana kadar alet olarak ağaç dalları vs. kullanan kabile bu şişeyi günlük hayatlarında kullanmaya başlarlar fakat bir süre sonra şişeyi paylaşamazlar.Aralarında kıskançlık ve nefret gibi duygular doğar , bu da onları şaşırtır. Hiç yaşamadıkları negatif duyguları yaşamaya başlarlar. Bunu gören Xi telaşa kapılarak, şişeyi alır ve dünyanın öbür ucuna bir yolculuğa çıkar. Bunun sebebi ise dünyanın ucuna vardığında şişeyi aşağı atıp ondan kurtulmaktı.Tabi bu sırada onu süpriz dolu olaylar beklemektedir..
  • 109
  • IMDb 7.3
  • 2.594
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FilmArsivi.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.